PreAuto.sk » Katalóg » Našim cieľom je Vaša spokojnosť

ZIMNÉ PNEUMATIKY
HLINÍKOVÉ DISKY
BEZPEČNOSTNÉ SKRUTKY
STREŠNÉ BOXY
KOMPLETY
LETNÉ PNEUMATIKY
PLECHOVÉ DISKY
PUKLICE
NÁRADIE A DOPLNKY
POVINNÁ VÝBAVA AUTA
AUTOKOBERCE
PLASTOVÉ VANE DO KUFRA
NOSIČE LYŽÍ A BICYKLOV
SNEHOVÉ REŤAZE
DEFLEKTORY
AUTOSEDAČKY
Akciové produkty

Partnerské obchody
Predaj hier, hračky a darčeky
Mini notebooky
Mobilné telefóny a MP3
Pneumatiky a disky
Inzercia na pneumatiky
Zahraničné obchody:
Prodej her v ČR
Magyar uzlet, PC játékok
Našim cielom je Vaša spokojnosť Našim cielom je Vaša spokojnosť

Dakujem, zásielka prisla v poriadku, neveril som, že to príde tak rýchlo, určite Vás doporučím.
A. Kováć

Zásielka je v poriadku, dakujem za ochotu a pomoc, bez Vás by som si disky vybrať nevedel, dnes som bol v servise, už sa mi lesknú na fabke ;-)
Stormer

Prvý krát som sa odhodlal objednať si niečo v internetovom shope, trochu som sa obával a už vôbec som nečakal že to bude také easy. Teším sa až rozšírite sortiment, určite si niečo vyberiem!
Miroslav Marko

Dakujem za tovar, prisiel v poriadku. Doporucim vas v nasom klube, hladal som aj v cechach ale lacnejsie disky som nenasiel. Klobuk dolu!
Jozo, BA

Sorry že som sa toľko vypytoval ale naozaj som netušil ako sa kupujú disky, kupoval som ich prvý krát, ďakujem za vašu ochotu. Sú super. A blíži sa zima, dúfam že budú lacné aj zimne gumy ;-)
Martin Melicherčík

Ste skvelí,tovar ste mi dodali hneď nasledujúci deň akonáhle prišla zásielka na Slovensko.Chcel som disky na auto,ktoré je úplná novinka.Nikde mi nevedeli poradiť,aké disky mi tam budú pasovať,že je to novinka a že v katalogu sa model auta ešte nenachádza.Aby som zistil u predajcu údaje a na základe toho mi ponúknu vhodné disky.Objavil som Vás /preauto.sk/,napísal som model auta a obratom ste mi navrhli disky,ktoré nielenže pasujú na daný model,ale dokonca sú krajšie ako originálne a to za skvelú cenu.Budem šíriť dobré meno Vašej firmy a do budúcna služby u inej firmy ani hľadať nebudem.Ešte raz Vám moc ďakujem za kvalitný a bleskovo doručený tovar.Žiadam Vás o uverejnenie tohoto príspevku do rubriky "spokojnosť zákazníkov a verím že týmto príspevkom pomožem aj ostatným fanúšikom a motoristom vybrať top firmu pre disky na svojho miláčika bez dlhého študovania rozmeru disku na daný typ auta. Moc ďakujem,len tak ďalej,prajem veľa spokojných zákazníkov.
S pozdravom Milan Trencsík


Pokračovať